تاریخچه و چشم انداز شرکت آرین گاز

شرکت آرین گاز فعالیت خود را در سال 1375 و با نام گازهای صنعتی فولادی در حوزه شارژ گاز و توزیع انواع گازهای داخلی از جمله گاز اکسیژن،گاز نیتروژن (گاز ازت)،گاز آرگون،گاز استیلن ،گاز ترکیبی و …آغاز نمود و در سالهای اخیر با برگزیدن نام آرین گاز که برگرفته از پیشینه ما ایرانیان میباشد ادامه فعالیتهای خود را بر گسترش خدمات و همچنین بسط حوزه کاری خود متمرکز کرده و با واردات انواع رگولاتور و تامین طیف وسیعی از گازهای وارداتی ازجمله گاز هلیوم، (گاز هلیم)، گاز اکسیژن، گاز آرگون، گاز نیتروژن، گاز متان، گاز هیدروژن، گاز دی اکسیدکربن، گاز منوکسیدکربن، گاز استیلن، گاز سولفیدهیدروژن، گاز پروپان، گاز دی اکسید گوگرد، هوای خشک، گاز کالیبراسیون و گازهای ترکیبی وارد مرحله ی جدیدی از حیات خود گردیده است . شرکت آرین گاز عضو حقوقی انجمن علمی کیفیت ایران میباشد و مفتخر است که در حال حاضر با قرار گرفتن در وندور لیست شرکتهای معتبر ، مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی توانسته است سهمی کوچک از برطرف کردن نیازهای خانواده بزرگ صنعت به ویژه صنعت نفت ، گاز، پتروشیمی و همچنین آزمایشگاهها، دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی کشور عزیزمان را داشته باشد. با عنایت به این مهم که کیفیت محصولات ، حمل و نقل و دسترسی سریع به آنها جز ء دغدغه های اصلی مصرف کنندگان می باشد ، شرکت آرین گاز با دقت در منابع تامین و تلاش در سرویس دهی منظم توانسته است باجلب رضایت مشتریان این دغدغه را برای همیشه از بین ببرد .

دستاورد های شرکت آرین گاز

استراتژیها و اهداف آرین گاز

آرمان آرین گاز

محور اصلی فعالیت های شرکت آرین گاز

تجهیزات جانبی

آرین گاز در کنار تامین انواع گازها ، بسیاری از تجهیزات از جمله انواع رگولاتورها ،مخازن نیتروژن مایع،انواع سیلندر و….را نیز به مصرف کنندگان محترم ارائه مینماید.
و در این راستا سعی نموده ایم تا با گرد آوری بهترین محصولات و تست آنها قبل از ارائه به مصرف کنندگان ،آرامش و اطمینان را به مشتریان خود هدیه دهیم.

گازهای خالص

آرین گاز با تامین طیف وسیعی از گازهای خالص ازجمله گاز هلیوم(گاز هلیم)، گاز اکسیژن، گاز آرگون، گاز نیتروژن، گاز متان، گاز هیدروژن، گاز دی اکسیدکربن، گاز منوکسیدکربن، گاز استیلن، گاز سولفیدهیدروژن، گاز پروپان، گاز دی اکسید گوگرد، هوای خشک، وارد مرحله ی جدیدی از حیات خود گردیده است .
گازهای خالص
گازهای خالص هنگامی گاز خاص تلقی می‌شوند كه به عنوان گازهای آزمایشگاهی در دستگاههای دقیق آزمایشگاهی مثل كروماتوگرافی، اسپكترومترهای توده‌ای و دیگر تجهیزات تشخیصی و آنالیزی بكار روند.سازندگان این دستگاههای فوق العاده حساس

 

گازهای مخلوط و کالیبراسیون

آرین گاز تولید کننده و تامین کننده گاز های صنعتی و آزمایشگاهی با کیفیت بالا به صورت جزئی-کلی و همچنین تجهیزات و لوازم وابسته برای صنایع مختلف می باشد . همچنین آرین گاز، گازهای مخلوط و کالیبراسیون رادر حجمهای مورد درخواست مصرف کنندگان از سیلندرهای یک لیتری تا 50 لیتری ارائه می کند و در صورت لزوم امکان تایید صحت ترکیبات توسط شرکتهای معتبر دولتی نیز میباشد.

گازهای ترکیبی (میکس)
اكثريت گازهاي با مصرف خاص تركيبي هستند. انواع مخلوط گازها بسته به درصد گازهاي موجود در تركيب آنها، مي تواند بسيار نامحدود باشند. اين مخلوطهاي خاص بطور